Скарга на постанову в справі про адміністративне правопорушення може бути подана протягом десяти днів із дня винесення постанови. У випадку пропуску зазначеного терміну з поважних причин цей термін за заявою особи, у відношенні якої винесена постанова, може бути відновлений органом (посадовою особою), правомочним розглядати скаргу (ст. 289 КУАП).Для оскарження постанови по справах про адміністративні правопорушення всіх органів, уповноважених розглядати такі справи, установлюється єдиний термін — не пізніше десяти днів із дня винесення постанови. Його тривалість установлена з урахуванням як інтересів всіх осіб, що брали участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення, так і вимог максимального наближення виконання постанови про накладення адміністративного стягнення до часу її прийняття.
Заява особи, у відношенні до якої винесена постанова, про відновлення терміну на касаційне оскарження подається в письмовому виді. У ньому повинні бути зазначені причини пропуску цього терміну.
Термін для подачі скарги може бути відновлений тим органом (посадовою особою), що повинна розглядати скаргу. При розгляді заяви перевіряється обґрунтованість причини, на яку посилається заявник і яка, на його думку, перешкоджала своєчасному звертанню зі скаргою. Поважними причинами визнаються, наприклад, хвороба особи, що брала участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення, тривале її перебування у відрядженні і т.п.
Відновлення терміну на оскарження, пропущеного без поважних причин, неприпустимо.